Taroti kaardid

Legendide järgi andis Taroti kaardid inimestele Egiptuse Tarkuse Jumal Thot selleks, et ka inimesed saaksid oma tulevikku natukene piiluda.
Tark nagu Thot oli, jagas ta Taroti kaardid ja nende saladuse kõige liikuvamale rahvale, kelleks olid mustlased. Hilisemalt arenesid nendest kaartidest välja meile kõigile teada olevad mängu kaardid.

Taroti kaardid EI OLE ennustamiseks. Taroti kaartidega on võimalik vaadata, mis juhtub juhul kui ma käitun nii… või teisiti…

Taroti kaardid annavad kõrvale alati soovituse, kuidas üht või teist halba olukorda vältida.

Taroti kaarte õpitakse väga kaua, mingi raamatu lihtsalt läbilugemine ei tee Sind veel Taroti kaartide tundjaks. Neid õpitakse alates kolmest aastast kuni lõpmatuseni.


Kaartide abil tulevikku piilumiseks ja soovituste saamiseks on kolm võimalust:

1. Vahetu kontakt kliendiga, mis annab ka kõige täpsema tulemuse (st peaks tulema koha peale). Vajalik enne aeg broneerida. Seansi hind 65 eur, kestab ca tund aega.

2. E-kirja teel – vajalikud on teie andmed ja küsimus. Vastu saadame täispika kaartide soovituse koos pildiga. Samuti on võimalik 3 tunni jooksul peale vastuse saamist esitada lisa- / täpsustavaid küsimusi. Hind 65 eur.

3. Telefoni teel – vajalik enne aeg broneerida. Kestus sõltub mure / küsimuse olemusest, võiks arvestada kuni tund. Hind 65 eur.


Huvi korral võta julgelt ühendust ning vaatame, mida kaardid soovitavad:
helika-liisi @ vasmann.ee
tiit @ vasmann.ee