KKK

KKK – korduma kippuvad küsimused:

1. Milliste probleemidega Teie poole tavaliselt pöördutakse?

Minu aastate kogemusega võiksin paigutada minu kui ekstrasensi  poole pöördunud inimeste probleemid järgnevasse pingeritta:

 • Esikohal on peavalud ja liigne väsimus. Tavaliselt on olnud selle põhjuseks kinnivajunud kaelalülid või põskkoopad. Mõlemad hädad on täielikult kõrvaldatavad ilma erilise vaevata.
 • Teiseks kaevatakse käte või jalgade valusid. Viga on tavaliselt sama ning samuti kergelt kõrvaldatav manuaalteraapia võtetega. Vanematel inimestel kipuvad olema soolad kogunenud lülide vahele ja nendega on küll rohkem tegemist, kuid siiski on probleem täielikult kõrvaldatav.
 • Kolmandaks tuleb paigutada igat sorti radikuliidi vormid. Ka need on tavaliselt kõrvaldatavad manuaalteraapia võtetega.
 • Järgmine kategooria oleks juba veresoonte laiendid või nende ahenemised. Selline viga nõuab juba märksa rohkem aega ja tegemist, kuid on samuti ravitav.
 • Järgmisena tuleb juba ainult meestel esinev eesnäärmepõletik ja kõik sellega kaasnev. Koos taimeteedega ja kätega tehtavate ravivõtetega on see haigus kõrvaldatav ja tavaliselt operatsiooni ei ole vaja.
 • Nüüd tuleks eelis anda naistele ehk nagu nad ise nimetavad, naistehaigustele. Kui ei ole tegu kasvajaga, on haigus kaunis kergelt kõrvaldatav. Kasvajatega on lugu keerulisem. See võtab rohkesti aega ja tavaliselt kaovad haiged enne, kui ravi lõpule jõuab
 • Nüüd tulevad juba kõik hädad nii tihedalt koos, et pingerida läheb segi, küll aga tuleks esitada ka üks harvemaid põhjuseid, millega pöördutakse – needus ja seda sel lihtsal põhjusel: needust nii lihtsalt ise avastada ei osata.

Siiani olen loetlenud põhjuseid, mis on olnud kergemalt või mõningase vaevaga kõrvaldatud. Koheselt kirurgi poole olen saatnud inimese pimesoole või munasarjade ummistuse korral. Need võivad lõhkeda ning siis võib juba arstiabi liiga hiljaks jääda. Loomulikult oleks väga hea, kui inimene oleks end ikkagi ka näidanud vastava eriala spetsialistile ja lausa ideaalne oleks, kui mõlemi ravi oleks paraleelne.

2. Kuidas leida ravitsejat?

 • Tavaliselt on nii, et inimene satub ise endale sobiva ravitseja juurde ja talle ei oleks vaja anda mingeid soovitusi. Kahjuks on praegusel ajal tekkinud ka selliseid “sensitiive”, kes ei oma mingeid õigeid teadmisi, tegelevad väidetavalt sensitiivsusega. Siinkohal oleks vaja meelde tuletada, et sensitiiv on ikkagi ainult vahendaja ürgse ravienergia ja inimese vahel. Tavaelus on ka tema kahel jalal kõndiv täiesti tavaline inimene, kellel on omad head ja halvad iseloomuomadused. Selline inimene, kes teatab oma ülisuurest energiaväljast, on kas diletant või täiesti algaja.
 • Samuti tuleks arvestada, et ükski õige sensitiiv ei tohiks teile panna diagnoosi. Selline õigus jäägu ikkagi meedikutele. Õige sensitiiv ei keela tavaliselt arsti juurde minekut vaid soovitab ja eelistab mõlemapoolset kontrolli.
 • Kui Te olete astunud sellise inimese juurde, tuleks teil kuulata oma sisehäält, mis teile ütleb, kas see sensitiiv on teile meelepärane ja ainult sellel tingimusel on loota, et ta suudab teid ka aidata.

3. Kuidas panete diagnoosi ja kuidas ravite?

Inimese haiguse avastamiseks sensitiivsel teel kasutan mina kolme varianti:

 1. Inimene seisab või istub. Minu tundlikum käsi (vasak) hakkab aeglaselt liikuma mööda eeterkeha, samal ajal proovin tunnetada kõiki iseärasusi, mis käe all toimub. Kusagil on tunda torkeid, kusagil sooja, mõnes kohas ka külma. Mõnikord on tunne, nagu käsi läheks läbi tiheda vee. Kõik need iseärasused tuleb kindlalt meelde jätta ja vastavalt nendele muutustele on võimalik aru saada, mis toimub antud hetkel inimese kehas. Kahjuks ei oska ma pahatihti öelda, mis tõbi see inimest vaevab, vaid teen kindlaks lihtsalt haige koha või organi.
 2. Teise variandina kasutan inimese fotot ja tingimuseks on see, et fotol peavad olema selgelt näha silmad ja suu. Sellisel korral vaatan pilti senikaua, kuni silmad ja suu elustuvad minu silmade ees. Nüüd on kontakt saavutatud ja ülejäänud diagnoosimine toimub nagu eelpool kirjeldatud, kuid ainult vaimusilmas.
 3. Järgmine variant on kasutada nime ja täpset sünniaega. Ennast lõdvestades ja nime kutsudes saavutan ma ühenduse selle inimese vaimkehaga ning kontsentreerudes tema fantoomkujutisele saangi tema häda põhjuse välja uurida.

Ravitsemiseks on mitu moodust:

 1. Manuaalteraapia võtted, mille abil avatakse kinni vajunud kohad selgroos.
 2. Teine meetod on niinimetatud kontaktitu massaazh, mida ka “tuule lehvitamiseks” nimetatakse. Erinevate võtetega silutakse inimese eeterkeha. Selle meetodi korral tõmmatakse osa saastunud energiat inimese kehast välja ja silutakse see uuesti tasaseks.

Kõiki võtteid eraldi kirjeldama pole mõtet hakata, läheks liiga pikale. Seda tööd saab teostada ka vahemaa tagant ja lihtsamaid vaevusi nii ka kõrvaldatakse

4. Kas ravite südamehaigusi, milliseid? Kas on olemas oht, et näiteks südamehaiguse ravimisel tehakse patsiendile hoopis liiga ning seisund halveneb?

Kui on tegemist mingi südamehaigusega, oleks ideaalne, et see oleks  kontrollitud kindlasti meedikute poolt ja tehtud vastavad analüüsid. Juhul, kui kõik need on olemas, vaatan ma igal juhul haige ka ise üle. Tavaliselt selgub, et südamel on mingi koormus, mis ei ole üldsegi seotud südamega. Põhiliselt kutsuvad samu häireid esile kaelas olev sulg, põskkoopad, kõri, kilpnääre, neerud. Loomulikult võib olla ka teisi põhjusi.

Kahjuks pean meelde tuletama, et diagnoosi (täpse nimetuse) tohib panna ikkagi vaid vastava eriala meedik. Sellega seoses ei saa ma vastata, milliseid südamehaiguseid ravinud olen. Vastan konkreetselt: olen ravinud südant kui sellist.

Pahatihti ravimise algul patsiendi seisund halveneb. Sellisel puhul on kõige rumalam teguviis seda mitte öelda ja lihtsalt kaduda. Hoiatades oma ravisejat seisundi muutumisest halvemas suunas, annad ravitsejale võimaluse kontrollida haige seisundit ja vajadusel muuta oma töö taktikat.

Praeguse hetkeni ei ole kellelgi minu ravialustest olnud negatiivset tulemust. Seda juhul, kui ravialune ei ole kasutanud alkoholi keelatud ajal. Tuletan meelde: südame ravi on pikaajaline ja varuma peab kannatust.

5. Paljudel meesterahvastel on probleemiks kiilaspäisus ehk “paljas laup”. Milline on Teie versioon päritavaks peetavast kiilaspäisusest, kas seda on võimalik ravida, peatada, juuksekasvu taastada?

Tavaliselt on selle haiguse põhjustajaks neer, mis ei ole mingil põhjusel enam võimeline korralikult oma tööd tegema ning verre satub hulgaliselt aineid, mida muidu neer saadaks uriiniga kehast välja. Nüüd toob veri need ained keha pinnale läbi naha, tavaliselt kaasneb koos sellega ka suur kõõma hulk, millest ei saa lahti ka kõige paremate pesuvahenditega. Pärilikkust võib olla selles ainult nii palju, kui keegi esivanematest on edasi andnud nõrgad neerud.

Tavaliselt piisab neeru tervendamisest, et juuste väljalangemine peatuks ja kui haigus pole liiga kaugele arenenud, taastub ka juuste kasv. Seega võib väita, et ravin ja olen ravinud kiilaspäisust.

6. Kas on õige väide, et maailmas on äärmiselt vähe inimesi, kes on TÄIESTI terved? Kas sellest väitest lähtudes võib väita, et iga inimene peaks aeg-ajalt käima sensitiivi juures, vähemalt enese seisundit kontrollimas?

Me elame tehnikasajandil ja meil on tohutul hulgal tehnilisi abimehi, kes paraku samal ajal mõjutavad meie tervist. Auto on üks põhiline radikuliidi põhjustaja, meestel “aitab” ta ka eesnäärme põletikku tekidada. Arvuti aitab töös ja ka kaela radikuliidi tekke juures on üks hea “abimees”. Lisaks on paljud toiduained sellised, milles on piisaval hulgal aineid, mida meie organism ei armasta.

Tehnika aitab meid ja ka hävitab, tasahilju. Oleks väga kaval käia paar korda aastas meedikute juures kontrollis, samuti ei oleks paha lasta end läbi vaadata ka mõnel ravitsejal. Kui ravitseja midagi avastab, saab ta sellest jagu lühikese ajaga, kui lasta aga haigusel edasi areneda, võib ravi kujuneda vägagi pikaldaseks.

7. Mis on biovampirism?

Sündroomid. Biovampirismi sündroome on tavaliselt väga kerge eristada, kuid neid võib ka segi ajada mingi haigusega. Esimesteks sündroomideks on tavaliselt väsimus ja nõrkus, seal, kus ei ole varem selliseid ilminguid olnud, ei puhka ennast enam öösel välja ja uni on väga rahutu. Unes võid näha kujundeid, kus keegi ajab sind taga ja sa ei suuda eest ära joosta. Tekib ka ängistustunne, samuti ei ole see inimene hommikuti tavaliselt välja puhanud. Päeva ajal tekib tundmus, justkui ei ole enam jaksu midagi teha ja sageli ka käega löömise efekt. Pahatihti tekib suurenenud unevajadus, kusjuures ka ärgates on siiski selline väsimus kallal. See tunne väheneb, kui viibida suure vee sees või olla dushi all ja see on seletatav sellega, et vesi moodustab kaitsekihi ümber inimese, mis ei lase biovampiiril takistamatult enam oma ohvrit tühjaks imeda.

Kuna biovampiir ründab tavaliselt inimese kõige nõrgemat ja samal ajal ka kõige energiarikkamat kohta (manipurat ehk päikesepõimikut), siis tekivad mõnikord ka täiesti põhjendamatud kõhuhädad. Selle inimese, kes on asunud sellele teele, võib ka ise ära näha ja seda just nimelt öösel. Tavaliselt ilmub see inimene luupainaja kujul, kusjuures inimene tunneb ära, et see on just üks kindel inimene või on ta tagaajaja. Sel juhul oleks kaval oma parema käega lüüa rist enda ja selle inmese vahele. Kui see oli biovampiir, põrkub ta tagasi ja ei tülita kohe uuesti.

Kui toimub kokkusaamine selle inimesega, keda sa oled oma unenägudes ära tundnud, tuleks ristata oma jalad ja käed, järgides, et käed ja jalad oleksid ristatud ühtemoodi, see tähendab, kui on vasak käsi üleval, olgu ka vasak jalg üleval. Nii sulged sa enda selle inimese eest ja talle on selge, et sa oled tema eest kaitstud ja ei karda teda. Peale sellist sündroomi tuleks ilmtingimat külastada mõnda sensitiivi, kes teeks kindlaks, kas see side, mille ehitas vampiir, on ikka kindlalt katkenud ja kui ei ole, siis selle kindlasti katki raiuks. Sealjuures tuleb endale aru anda, et kui biovampiir on imenud ennast juba oma ohvri energisüsteemi, siis ta ammutab sealt senikaua, kuni tema ohver elab ja alles surm päästab selle ohvri oma piinaja käest.

Mõnikord arvatakse, et “ma sõidan kaugemale siis ei saa see vampiir mind enam kätte”, kuid see oleks suur viga. Kui juba side loodud, siis ei oma vahemaa enam mingit tähtsust, ohver võib asetseda ka teisel pool maakera ja ikkagi side säilib, see õrnõhuke niit tuleb alati kindlasti katki raiuda ja seejärel tuleb ka inimesele õpetada, mis ta peaks tegema enese kaitseks, kui uuesti kohtub selle vampiiriga, kes teda juba ühel korral rünnanud on.

Küsimus:“Mul selline värk, et ühe lähedase inimesega perekonnast selline asi, et pärast igat kontakti temaga tunnen ennast absoluutselt tühjana ja võimetuna midagi tegema. Niipea, kui ta suudab minu tähelepanu endale suunata kasvõi hetkest, muutub mu meeleolu ja jõuvarude hulk. Vähemalt mulle endale tundub nii. Samas ma mõtlen, et äkki on asjad hoopis minus kinni, et ma vihastun või midagi sellist… Hirmus raske on oma lähedasi süüdistada oma jõu ära võtmises kui ei tea päris täpselt seda asja. Inimene ise aga tahab, et ma temaga iga päev kontaktis oleks igal juhul. Nõuab, et ma iga päev helistaksin näiteks. Kuidas seda ikkagi üheselt kindlaks teha, milles värk on, ja kuidas peaks toimima?”

Vastus: Nii, nüüd on küsimus täpsem ja ma saan ka täpsemalt sellele vastata, sellisel juhul oleks kõige kavalam kohtuda selle inimesega kõigepealt ja näidata talle oma ristatud käsi, täpsemalt sõrmed peaksid olema ristatud ja näiteks üle laua, peaks see inimene seda ka nägema. Juhul kui ta pöörab pilgu nendest eemale, oleks Teil ka õige aeg külastada mõnda sensitiivi, kes Teid ka sellest vabastaks. See on ka üks tunnus, kui inimene tahab pidevalt olla kellegiga kontaktis ja näiteks võiksite huvi tunda, kui olete siiski mingi päeva vahele jätnud, kuidas tema tervis ja enesetunne siis on. Kindluse mõttes ärge küsige seda ise vaid laske kellelgi teisel küsida ja kui siis tuleb välja, et ta tervislik seisund on paha, on see kindel tundemärk, et ta kasutab Teie energiat kurjasti.

On ka selline võimalus, et inimene võtab energiat mitmelt inimeselt st. siis kui ta minult näiteks ei saa võtab kelleltki teiselt. Sellisel juhul ei pruugi nende päevade vaatlemine, mil kontakt puudub, tulemusi anda.

Küsimus: Teine küsimus – kas sensitiiv näeb ära, kui energiat võetakse. Kas ta suudab kindlaks teha ka selle, kes võtab. Milles sensitiivi abi võib seisneda?

Vastus: Sensitiiv vaatab tavaliselt, kas selle inimese peal on olemas mingi arusaamatu energiakadu ja kui see on olemas, siis ta püüab kindlaks teha, kuhu see ka kaob. Sensitiiv peaks olema võimeline ka Teile seda ütlema koos Teie piinaja nimega või äärmisel juhul ta kirjeldab Teile seda inimest. Biovampiir valib tavaliselt ainult ühe inimese oma ohvriks ja alles siis, kui see ohver on kas pääsenud või surnud, hakkab otsima uut.

Sensitiiv näeb tavaliselt seda energiakadu kollase niidina või tunnetab selle ära oma käega. Kui tegemist on käega tunnetamisega, tekib selline tunne nagu oleks käsi pandud voolavasse vette ja tunne ei kao ka sel juhul, kui sensitiiv eemaldub koos voolusega sellisest ohvist kaugemale. Sensitiivi abi seisneb selles, et ta omaenda energiast moodustab midagi mõõga taolist ja raiub ohvit ja vampiiri ühendava niidi lihtsalt läbi ning kannab hoolt, et see läbiraiutud niidiots ei saaks uuesti haakuda ohvri külge tagasi. Samuti asetab sensitiiv purustatud tsakrale kaitse, mis võimaldab sellel inimesel uuesti taastuda.

8. Pöördun teie kui sensitiivi poole murega: minu naine suhtleb juba kuu aega internetis ühe härrasmehega. Peale seda on ta lausa teiseks inimeseks muutunud: on täiesti enese sisse pöördunud, räägib uuest maailmavaatest, mida nimetatud härrasmees talle kinkinud on ning teda kisub lausa füüsiliselt tolle isiku juurde. Tahan sellega seoses teada: kas võib olla tegu miskitpidi psühholoogilise mõjutamisega neti kaudu (minu naine pole temaga kohtunud silmast silma)?

Selline meetod on viimase aja levinumaid meetodeid purustada kaaskodanike eraelu, musta maagia võtete abil mõjutatakse oma ohvrit ja selle inimese mõtlemine muutub sõltuvaks tema mõjutaja omast ja seoses sellega ka muutub see ohver ebakindlaks.

Selle töö jaoks kasutatakse erinevaid meetodeid, loetleksin mõningaid nendest, ehk tunnete ära mõne ja sel juhul saate ka mõne pidepunkti, kuidas edasi talitleda

 1. ohvrile saadetakse mingeid muusika või pildi faile, kuhu on eelnevalt peale loetud nn. Loits, kuulates seda langeb see inimene tahtmatult selle loitsu mõju alla ja allub ka sellele mõjutusele, mida käesolev loits sisaldab.
 2. Kasutatakse nn. fantoomkuju efekti ja kasutatakse pahaaimamatu inimese usaldust ja nime ning sünniaega teades, moodustatakse selle ohvri fantoomkuju ja mõjutatakse seda vastavalt vajadusele, samuti on ka võimalik mõjutada teist inimest olles selle inimesega ühenduses online kaudu, sel juhul on ohver äraseletatult õnnelik, kui ta oma piinajaga kohtub ja ei ole suuteline endale aru andma, mis tegelikult toimub.
 3. Viimase võimalusena kasutatakse alati algul mõjutamist kaudsete vahenditega ja hiljem pannakse nn. pitser oma tööle kohtudes oma pahaaimamatu ohvriga ja seejärel on ka see ohver paratamatult kadunud.

Selle jutu lõpetuseks oleks selline soovitus, et kui on juba tekkinud kahtlus sellisel pinnal, tuleks minna mingi erapooletu sensitiivi või nõia juurde ja lasta see inimene üle vaadata ja ka kindlasti kõik mõjutused koheselt maha raiuda, mida enam see inimene mõjutuse all on, seda rohkem suudab mõjutaja sööbida oma ohvri lümfiteedesse, mis on infokandjad mingis mõttes ja seda raskem oleks seda sealt pärast kätte ka saada ja seda valulikum on see hiljem.

9. Kas on esinenud juhtumeid Teie praktikas, kus kaugside teel mõni musta maagiat harrastav inimene on teise inimese maja peale saatnud loitsud, mis peaksid mõjutama ohvri tundeelu, tervist, majanduslikku seisu jne.? Kui on, siis palun kirjeldage mõnda neist.

Kahjuks on minu praktikas esinenud selliseid olukordi kaunis tihti ja tavaliselt on tegu olnud äripartneritega, ka on seda meetodit kasutatud endale naise või armukese saamiseks.

Toon siin kohal kaks näidet :

 1. tegemist oli ühe asulaga, kus kaks inimest ajasid koos äri ja kaunis edukalt kuni üks pooltest taipas kontrolllida oma majanduslikku seisu, veendus, et teda on petetud ja alustas uut äritegevust, kahjuks see ei meeldinud tema partnerile ja kiiresti tehti üks väljaminek, maksti tegutsevale mustale maagile teatav summa ja nõid alustas tööd. Teine osapool ei osanud esialgu midagi kahtlustada, ainult äri ei läinud, siis hakkasid toimuma imelikud lood, lastel hakkasid tekkima imelikud haigused, mis olid lausa äravahetamiseni sarnased, kukuti luid juhuslikult puruks ja lisaks oli kogu aeg tunne nagu oleks sellel inimesel mingi raske kott seljas, kontrollides tuli välja, et tegemist oli musta maagiaga ja peale pikka puhastamist nii majas, kui ka inimeste endi juures, on need nähtused nüüd lõpuks lakanud.
 2. ühe perekonnapea pöördus sellise imeliku küsimusega, et tema naisega ei ole enam kõik korras, on teine nagu äravahetatud, räägib igatsorti kahtlase väärtusega jutte ja ei ole nagu enam nii avameelne oma perekonnas, kontrollides tuli välja, et läbi arvuti faililde oli sellele naisele saadetud peale nn. musta maagia variant, mis pidi lõhkuma perekonna ja viima selle naise oma uue mehe juurde, ka sellest sai peale pikkemat aega toimunud tööd lahti ja hetkel on perekond normaalselt funksioneeriv.

10. Kas musta maagia harrastamiseks peavad inimesel olema kaasasündinud võimed või saab seda ka harjutamise teel õppida?

Must maagia on õpitav nagu iga tavaline koolitükk, selleks, et musta maagiat kasutada, ei ole vaja isegi omada mingeid erilisi võimeid, inimene viib ennast loitse lugedes sellisesse seisundisse, kus ta on võimeline korda saatma mingeid tegusid, kahjuks küll ainult mingeid halbu tegusid aga siiski tegusid, väga paljud langevad selle juures ekstaasi ja hiljem ei mäleta, millega nad üldse tegelesid. Kahjuks on ikkagi tegemist mingi halva teele saatmisega, mis varem või hiljem meie endi juurde koos lisanditega tagasi pöördub.

11. . Kas Te saaksite kirjeldada viise, kuidas puhastatakse inimene või tema elukoht musta maagia needusest?

Kõige levinumad meetodid, mõne inimese või paiga puhastamiseks maagia abil on ja jääb sõna jõud ja muidugi ka tuli, on väga oluline, et see inimene, kes tuleb puhastama maja või teist inimest oleks ise kõrge vaimse tasandiga, kuna esimene pandi peale kurjuse jõuga, siis seda maha saab võtta just vastupidise armastuse jõuga, kõige esmast kutsub see puhastaja tavaliselt endas välja armastuse selle maja inimeste või selle inimese vastu ja alles seejärel läheb ta üle maagia rituaalide juurde.

Tavaliselt võtab maag selle järel endale kätte mingi küünla ja käib läbi kõik uksed ja aknad selles majas, jätmata vähimatki auku vahele ja olenevalt nüüd maagist, teeb see puhastaja vastavalt oma usundile mingi märgi sellele paigale peale, kui on terve maja läbi käidud, siis jäetakse puhastamisel kasutusel olev küünal majja lõpuni põlema kuni ta ise kustub.

Inimese puhastamisel on natuke keerulisem lugu, kuna must maag paigutab oma needuse tavaliselt ka kuhugile sellisesse kohta, kust on seda raske maha raputada ja inimese juures on selleks lümfi sooned, nüüd sõltub sellest, kui kaua on needus peal olnud ja kui sügavale on see pugeda jõudnud, tavaliselt kasutatakse maharaiumis võtet, kujutatakse käsi ülikuumaks mõõgaks ja sa muti nagu biovampiir, raiutakse see ahel läbi.

Nüüd aga ka viimane variant musta maagi töös, kui on kasutatud mingit sellist tehnikat nagu on woodoo, siis tuleb palju vaeva näha ja see nukk kusagilt üles ka leida, mõningad vihjed milliseid asju võidakse kasutada:

 1. surnud konn, kellel on suu kinni õmmeldud
 2. nukk, millel on tavaliselt kõhu peale kirjutatud kellegi nimi
 3. mingi imelik tähtsusetuna paistev riide või villase (reeglina punase) lõnga pundar.
 4. majja tekib mingi arusaamatu higi lõhn, mis kohati meenutab higist looma, ehk lühidalt loomalehka

Kui midagi sellist olete juhuslikult märganud oma kodus, on väga kaval kutsuda kohale keegi, kes on varem sellega tegelenud ja lasta tal see paik puhastada, hea oleks, kui see puhastaja asetaks ka majale maagilise kaitse, mis hoiab otsese rünnaku tagasi, samuti oleks väga kaval lasta teha endale ka maja kaitsev amulett.

12. Ostsin suvel seeliku, millel on paabulinnusule muster. Sõbranna ütles, et paabulinnu sulg toob halba õnne ja seda ei või kodus olla. Neil olevat olnud siis, kui ta vend surma sai. On see tõsi? Pean ma seeliku ribadeks lõikama ja põlema süütama?

Paabulinnu sule muster ei ole õnnetust toov, see sõltub ikkagi vahetult sinust enesest, kui sa endale sisendad, et see toob õnnetust, siis see nii ka tuleb mingi aja möödudes, kui sa aga mängid ta enese jaoks sisse sõbraks, ei siis see sulle õnnetust too.
Hullem lugu on siis, kui kasutada kellegi haige inimese riideid ja neist kõige ohtlikum on vähkkasvaja. See jätab oma halva energia selle kasutaja esemetele juurde ja siis kui see selga või jalga panna, siis see energia läheb tasakesi üle selle kandjale. Sinna juurde tuleb kindlasti mainida ka seda, et magamine sellises voodis on veel eriti halb, kuna öösiti ei ole meil peal seda tavakaitset, mis on päeval ja seega on ka öösel nakatumise oht suurem. Sellised esemed tuleks tõesti põletada… Ülejäänud tähised on kõik sellised, et oleneb, mille jaoks ja kuidas seda kanda.

13. Sain tuttavaks ühe mehega, aga tuleb välja et ta on hull. Ta tarbis palju narkootikume, et “targaks saada”, siis elas läbi mingi “kogemuse” ja läks hulluks, oli hullumajas ka. Ta arvab, et teab kõike Jumalast, tulevikust ja armastusest. Tal diagnoositi psühhoos ja reaalsusetaju kadumine. Sellest ajast peale pommitab ta mind kirjadega ja asi on väljunud kontrolli alt: ta usub, et see mida ta mõtleb muutub reaalsuseks ja et mina olen tema jaoks “ette nähtud”. Et ärgu ma üldse punnigu vastu, tema teab, et see nagunii nii läheb ja seda ei saa mitte keegi muuta jne.jne.jne. Ta on täiesti veendunud selles, et mina olengi ta hingesugulane, et meid ootab ees perekond ja õnnelik elu. Kirjutasin, et palun jäta meid kõiki rahule, aga ta saab igast vastusest ainult innustust juurde.
Ta sõbrad on ka öelnud, et ega muuga ta ei tegele ja kellegi teisega ei suhtle, mina olen ta ainus kinnisidee ja ta elab selle unistuse nimel. Palun ütle, mida ma saan teha, et pääseda tema hullumeelse huvi poolt tulevate tagajärgede eest!

Võta jämedat soola paremasse kätte ja istu kuhugile rahulikku kohta maha, siis pane silmad kinni ja kujutle, et see inimene tuli ka sinna, palu tal lahkuda ja siis sõnadega:”Ja nii sa kaod minu elust” viska talle see jämesool järgi, nüüd kutsu endas esile see tunne, et ta tõesti lahkus, tee silmad lahti ja ole rahulik, põhimõtteliselt peaks see nii ka sündima.

14. Mul on mure….
Öösiti kui magan või varahommikul tekib moment kui olen üleval kuid: liigutada ei saa, häält teha ei saa, on kohutav õhupuudus. Mind valdab tunne, et suren …kohe …2sek pärast… olen selles 100% kindel… kuid siis võtan kokku kogu oma jõuvarud ja üritan endast välja pigistada kasvõi mingi häälitsuse, et keegi kuuleks mind… keegi raputaks mind… See on täielik õudus. Olen X-aastane ja ei taha veel surra… on perioode kui ma lausa kardan magamaminekut.
Olen ma lollakas või? Mis minuga toimub? Kas on võimalik kuidagi see õudus lõpetada?

Vastus Teile on väga lihtne, Teid piinab maakeeli luupainaja ehk biovampiir uue nime järgi. See tuleks Teil pealt maha võtta. Õnneks biovampiir just surma ei too või kui toob, siis see peab olema juba pikki aastaid peal olnud.
Sellest lahtisaamiseks tuleks Teil pöörduda mõne sensitiivi või ravitseja poole, kes selle õuduse Teilt lihtsalt maha võtaks, tegelikult see protseduur võtab vaid loetud minuted ja oletegi jälle vaba sellest murest.