Mis?

Igal inimesel on olemas bioväli ehk aura.

See on kogu aeg meie ümber ja teatud tingimustel nähtav. Bioväljalt on võimalik lugeda kõike inimese kohta, kaasa arvatud teda vaevavatest haigustest. Inimene, kes on saanud selle võime, on võimeline diagnoosima ja ravima teise inimese haiguseid. Reeglina kutsutakse neid inimesi nõidadeks, aga seda omadust on võimalik ka endas lihtsalt välja arendada. Tuleb siiski arvestada, et kaasasündinud omadustega nõid või ekstrasenss jääb alati ravima ja dianoosima kiiremini ja efektiivsemalt.

Aura tasakaalustamine.

Tavaliselt algab kohtumine ravitseja või nõiaga temapoolse diagnostikaga. Olenevalt ravitsejast kontrollib ta inimese aurat vaadeldes, tihemini siiski käega kombates, tehes kindlaks blokeeringute kohad ja tema arvates negatiivse energia seisu punktid.

Järgmise sammuna üritab ravitseja avada inimese kehas asetsevaid meridiaane. Seal on juba iga ravitseja töömeetodid enese järgi kohandatud. Tihti piisab meridiaanide korkide lahtilöömisest selleks, et inimese enesetunne paraneks. Alles peale sellist löömist asub ravitseja tsakrate või hingelampide kontrollimisele. Tavaliselt ravitseja ei maini mingeid häireid vaid üritab neid koheselt kõrvaldada. Ka seal kasutatakse erinevaid võtteid, tavapärasemad on käte või käe sujuvad ringid tsakra kohal. Alles nüüd läheb ravitseja ilma vahet pidamata üle biovälja tasakaalustamisele. Viimaseid kahte punkti võib see ravitseja töödelda mitmel korral ja ka erinevate võtetega.

Üks suuremaid vigu, mida selle juures teevad ravitseja külastajad, on see, kui enesetunne on muutunud, kas paremaks või nagu see alguses juhtuda võib, halvemaks, jäetakse ravi pooleli. Töö mittelõpetamise korral saab see haigus hoogu juurde ja tagajärjed võivad olla vägagi ohtlikud.


Peale selle jooksevad meie sees meridiaanid ehk energiakanalid, mille tegevus on analoogne vere tegevusele. Ainult veri on nähtav, energia aga mitte. Siiski on olemas sensitiivid, kes on võimelised nägema ka energia liikumist meie kehas. Läbi aegade on seda nimetatud erinevalt: Hiinas “tcii”, Jaapanis “ki” ja Indias on talle antud nimeks “praana”. See energia peab olema tasakaalus. Väiksemgi kõrvalekalle kutsub esile haiguse. Sensitiivid proovivadki alati taastada tasakaalu nendes energiaväljades.


Inimesel ja ka kõigel elaval on olemas nõndanimetatud hingelambid või lihtsamalt öeldes energiakeerised. Ka neid on nimetatud erinevalt eri rahvaste juures. Enimlevinud on siiski Indiast tulnud nimetus “tsakra“. Tsakrates on pidevalt liikuvad väikesed energiakeerised, millest igaüks varustab energiaga mingit kindlat kehaosa või organit.Paljud sensitiivid näevad tsakraid, aga neid on võimalik ka tunnetada käega või mõõta pendliga. Samuti nagu meridiaanides, peab ka siin olema energia täpselt tasakaalus, iga kõvalekaldumine toob kaasa mingi haiguse. Tsakrates olevaid väikseid energikeeriseid nimetatakse lillede järgi “kroonlehtedeks”. Vastavalt tsakrale võib neid olla mitmeid (näiteks pea kohal on neid ligikaudu 1000)


Iga inimene on pidevas energiavahetuses nii maaga kui ka kõige ümbritsevaga. Kui see side mingil põhjusel on katkenud, tekib häire kas tsakras või meridiaanides, mis kutsub välja haigestumise.On aga inimesi, kellel see side on katkenud, kuid nad ei jää veel haigeks. Need inimesed kasutavad teiste inimeste või loomade energiat ja elavad selle abil. Neid inimesi kutsutakse “energiavampiirideks“. Nendega pikemaajaline koosviibimine võib viia ohvri isegi surma lävele. Kui selline ohver satub nõia juurde, siis nõid raiub neid ühendava energianiidi läbi ja taastab sedasi ohvri normaalse energia.
Vampiirid on meie kõigi seas ja neid on kahesuguseid.

Vaiksed Vampiirid on inimesed, kes põevad tavaliselt mingit haigust ja ei ole võimelised ise võitlema oma raskusega. Nad tulevad istuvad teie juurde ja oma vaikse paluva käitumisega justkui manguvad midagi. Vaikse Vampiiri seltskond on väsitav ning peale mõningast koosviibimist te tunnete ennast täiesti väsinuna – tema on saanud oma annuse energiat teie käest ja lahkub, täis õnne. Sellises olukorras piisab, kui ristate oma jalad ja käed ning vampiir on sunnitud lahkuma tühjade kätega.

Kui lisaks veel näidata Vampiirile neid ristatud käsi, on tal vastus käes: tegemist on temast enesest tugevama vastasega ja järgmist katset vampiir ilma äärmise vajaduseta ei tee.

Teine sort Vampiire on isikud, kes täiesti teadlikult üritavad teid endast välja viia. Vihapurskega nõrgeneb teie enese kaitsesüsteem ja tal on kerge sellest läbi murda – klammerdub mingi teie Tsakra külge ja edaspidi imeb eluks vajalikku energiat endasse. Ärasõit teise linna või riiki ei päästa teid enam. Teie ja tema vahel on peenikesed energiniidid, mis ei katke ja mille kaudu ta jätkab oma hävitustööd. Paljud sensitiivid näevad kõnealuseid energianiite, lõhuvad need ja sel meetodil päästavad ohvri tema apla ründaja käest. Kui see on toimunud, üritab Vampiir oma ohvriga uuesti ühenduda ja pole harvad juhused, kus ootamatu leppimine koos sellele järgneva tüliga ongi käes. Kui te ei olnud võimeline ennast valitsema, kordub eelnev olukord – te hakkate end korraga taas väsinuna tundma.


Praegusel ajal on meil müügile tulnud mitmeid huvitavaid raamatuid, nende hulgas on ka “Musta maagia õpik”. Peab mainima,et eriti madala arengutasemega inimesed on hakanud seda oma huvides kasutama. Must maagia tegutseb tavainimese alateadvuses ja kutsub esile raskeid närvihaiguseid, mis on kahjuks tavameditsiinile veel ravimatud. Hoopis lihtsam oleks see nõidus lihtsalt kõrvaldada maagia abil ja inimese normaalne seisund taastub. Muidugi ei ole see lihtne ja kiiresti teostatav ülesanne.


Paljud sensitiivid valdavad ajas rändamise kunsti ja tänu millele nad võivad ennustada tulevikku ja vaadata, mis on tehtud minevikus valesti ehk mis kutsus esile mingi haiguse. Sama on ka Tarot kaartidega tulevikku vaatamine, kus sensitiiv või kaardimoor lähebkontakti kaartidega ja saab aru piltide keelest.


Üks sensitiiv on lausunud sõnad, et selgroog on võti inimese juurde. Selle ütlusega tuleb nõustuda ja kõigil oleks kaval vaadata meditsiinilisest atlasest, kuidas selgroost hargnevad närvid üle terve keha laiali. Selgroos peitub ka seljaaju. Kui inimesel tekivad arusaamatud valud kätesse või jalgadesse, peavalud ja teised sellised sümptomid, oleks hea kontrollida selgroo seisundit. Selgroogu mööda (täpsemalt selle sees) asub inimese üks kõige tähtsamaid kanaleid sushumna ja kui see kanal on kusagilt kinni, ei saa tervis kuidagi hea olla. Selles kanalis asuvad kõikide tsakrate algused, mis on pidevas energivahetuses ümbritsevaga. Kui sensitiiv soovitaksin ma kontrollida oma selgroo olukorda vähemalt 1 kord aastas. Sellisel juhul võib loota, et suuremad ebameeldivused on võimalik ära hoida.