Mis on biovampirism? Tagasi

Sündroomid. Biovampirismi sündroome on tavaliselt väga kerge eristada, kuid neid võib ka segi ajada mingi haigusega. Esimesteks sündroomideks on tavaliselt väsimus ja nõrkus, seal, kus ei ole varem selliseid ilminguid olnud, ei puhka ennast enam öösel välja ja uni on väga rahutu. Unes võid näha kujundeid, kus keegi ajab sind taga ja sa ei suuda eest ära joosta. Tekib ka ängistustunne, samuti ei ole see inimene hommikuti tavaliselt välja puhanud. Päeva ajal tekib tundmus, justkui ei ole enam jaksu midagi teha ja sageli ka käega löömise efekt. Pahatihti tekib suurenenud unevajadus, kusjuures ka ärgates on siiski selline väsimus kallal. See tunne väheneb, kui viibida suure vee sees või olla dushi all ja see on seletatav sellega, et vesi moodustab kaitsekihi ümber inimese, mis ei lase biovampiiril takistamatult enam oma ohvrit tühjaks imeda.

Kuna biovampiir ründab tavaliselt inimese kõige nõrgemat ja samal ajal ka kõige energiarikkamat kohta (manipurat ehk päikesepõimikut), siis tekivad mõnikord ka täiesti põhjendamatud kõhuhädad. Selle inimese, kes on asunud sellele teele, võib ka ise ära näha ja seda just nimelt öösel. Tavaliselt ilmub see inimene luupainaja kujul, kusjuures inimene tunneb ära, et see on just üks kindel inimene või on ta tagaajaja. Sel juhul oleks kaval oma parema käega lüüa rist enda ja selle inmese vahele. Kui see oli biovampiir, põrkub ta tagasi ja ei tülita kohe uuesti.

Kui toimub kokkusaamine selle inimesega, keda sa oled oma unenägudes ära tundnud, tuleks ristata oma jalad ja käed, järgides, et käed ja jalad oleksid ristatud ühtemoodi, see tähendab, kui on vasak käsi üleval, olgu ka vasak jalg üleval. Nii sulged sa enda selle inimese eest ja talle on selge, et sa oled tema eest kaitstud ja ei karda teda. Peale sellist sündroomi tuleks ilmtingimat külastada mõnda sensitiivi, kes teeks kindlaks, kas see side, mille ehitas vampiir, on ikka kindlalt katkenud ja kui ei ole, siis selle kindlasti katki raiuks. Sealjuures tuleb endale aru anda, et kui biovampiir on imenud ennast juba oma ohvri energisüsteemi, siis ta ammutab sealt senikaua, kuni tema ohver elab ja alles surm päästab selle ohvri oma piinaja käest.

Mõnikord arvatakse, et "ma sõidan kaugemale siis ei saa see vampiir mind enam kätte", kuid see oleks suur viga. Kui juba side loodud, siis ei oma vahemaa enam mingit tähtsust, ohver võib asetseda ka teisel pool maakera ja ikkagi side säilib, see õrnõhuke niit tuleb alati kindlasti katki raiuda ja seejärel tuleb ka inimesele õpetada, mis ta peaks tegema enese kaitseks, kui uuesti kohtub selle vampiiriga, kes teda juba ühel korral rünnanud on.

Küsimus: "Mul selline värk, et ühe lähedase inimesega perekonnast selline asi, et pärast igat kontakti temaga tunnen ennast absoluutselt tühjana ja võimetuna midagi tegema. Niipea, kui ta suudab minu tähelepanu endale suunata kasvõi hetkest, muutub mu meeleolu ja jõuvarude hulk. Vähemalt mulle endale tundub nii. Samas ma mõtlen, et äkki on asjad hoopis minus kinni, et ma vihastun või midagi sellist... Hirmus raske on oma lähedasi süüdistada oma jõu ära võtmises kui ei tea päris täpselt seda asja. Inimene ise aga tahab, et ma temaga iga päev kontaktis oleks igal juhul. Nõuab, et ma iga päev helistaksin näiteks. Kuidas seda ikkagi üheselt kindlaks teha, milles värk on, ja kuidas peaks toimima?"

Vastus: Nii, nüüd on küsimus täpsem ja ma saan ka täpsemalt sellele vastata, sellisel juhul oleks kõige kavalam kohtuda selle inimesega kõigepealt ja näidata talle oma ristatud käsi, täpsemalt sõrmed peaksid olema ristatud ja näiteks üle laua, peaks see inimene seda ka nägema. Juhul kui ta pöörab pilgu nendest eemale, oleks Teil ka õige aeg külastada mõnda sensitiivi, kes Teid ka sellest vabastaks. See on ka üks tunnus, kui inimene tahab pidevalt olla kellegiga kontaktis ja näiteks võiksite huvi tunda, kui olete siiski mingi päeva vahele jätnud, kuidas tema tervis ja enesetunne siis on. Kindluse mõttes ärge küsige seda ise vaid laske kellelgi teisel küsida ja kui siis tuleb välja, et ta tervislik seisund on paha, on see kindel tundemärk, et ta kasutab Teie energiat kurjasti.

On ka selline võimalus, et inimene võtab energiat mitmelt inimeselt st. siis kui ta minult näiteks ei saa võtab kelleltki teiselt. Sellisel juhul ei pruugi nende päevade vaatlemine, mil kontakt puudub, tulemusi anda.

Küsimus: Teine küsimus - kas sensitiiv näeb ära, kui energiat võetakse. Kas ta suudab kindlaks teha ka selle, kes võtab. Milles sensitiivi abi võib seisneda?

Vastus: Sensitiiv vaatab tavaliselt, kas selle inimese peal on olemas mingi arusaamatu energiakadu ja kui see on olemas, siis ta püüab kindlaks teha, kuhu see ka kaob. Sensitiiv peaks olema võimeline ka Teile seda ütlema koos Teie piinaja nimega või äärmisel juhul ta kirjeldab Teile seda inimest. Biovampiir valib tavaliselt ainult ühe inimese oma ohvriks ja alles siis, kui see ohver on kas pääsenud või surnud, hakkab otsima uut.

Sensitiiv näeb tavaliselt seda energiakadu kollase niidina või tunnetab selle ära oma käega. Kui tegemist on käega tunnetamisega, tekib selline tunne nagu oleks käsi pandud voolavasse vette ja tunne ei kao ka sel juhul, kui sensitiiv eemaldub koos voolusega sellisest ohvist kaugemale. Sensitiivi abi seisneb selles, et ta omaenda energiast moodustab midagi mõõga taolist ja raiub ohvit ja vampiiri ühendava niidi lihtsalt läbi ning kannab hoolt, et see läbiraiutud niidiots ei saaks uuesti haakuda ohvri külge tagasi. Samuti asetab sensitiiv purustatud tsakrale kaitse, mis võimaldab sellel inimesel uuesti taastuda.