Kuidas leida ravitsejat? Tagasi
  • Tavaliselt on nii, et inimene satub ise endale sobiva ravitseja juurde ja talle ei oleks vaja anda mingeid soovitusi. Kahjuks on praegusel ajal tekkinud ka selliseid “sensitiive”, kes ei oma mingeid õigeid teadmisi, tegelevad väidetavalt sensitiivsusega. Siinkohal oleks vaja meelde tuletada, et sensitiiv on ikkagi ainult vahendaja ürgse ravienergia ja inimese vahel. Tavaelus on ka tema kahel jalal kõndiv täiesti tavaline inimene, kellel on omad head ja halvad iseloomuomadused. Selline inimene, kes teatab oma ülisuurest energiaväljast, on kas diletant või täiesti algaja.
  • Samuti tuleks arvestada, et ükski õige sensitiiv ei tohiks teile panna diagnoosi. Selline õigus jäägu ikkagi meedikutele. Õige sensitiiv ei keela tavaliselt arsti juurde minekut vaid soovitab ja eelistab mõlemapoolset kontrolli.
  • Kui Te olete astunud sellise inimese juurde, tuleks teil kuulata oma sisehäält, mis teile ütleb, kas see sensitiiv on teile meelepärane ja ainult sellel tingimusel on loota, et ta suudab teid ka aidata.