Tiit Vasmann
ekstrasenss-ravitseja
www.vasmann.ee

Koolitused  


 

Kuna viimasel ajal on minu poole sagedasti pöördutud sooviga omandada mõningaid praktilisi oskusi sensitiivsuse ja enesetervendamise alal, siis tõenäoliselt, olenevalt huvi suurusest, saavad suvel toimuma teemakohased algtaseme kursused.  Kursused hakkavad ilmselt toimuma nädalavahetuseti ja on tasulised. 

Kursustel teeme selgeks peamised bioenergeetilise välja omadused, mida ravitseja peaks nägema ja kontrollima; räägime tšakratest ja loomulikult anname ka selgituse, kuidas ühte või teist tšakra omadust saaks enese aitamiseks kasutada, näiteks vaevuste leidmiseks. Seletame üldiseid energiavälja omadusi, õpime võimalusi energiavälja kasutamiseks, kas siis selleks, et aidata ennast või olla abiks teisele hädasolijale. Õpime, kuidas ennast lõdvestada, õpime selgeks transi kasutamise enda huvides, seda saab hiljem ka teiste abistamiseks kasutada. Valmistame omale pendli ja raamid, mille abil oleks võimalik otsida ja leida nii veesooni kui ka muid energeetilisi anomaaliad. Kindlasti ei puudu ka esmaabi võtted enda aitamiseks valude või muude tervisehäirete puhul. Loomulikult õpime selgeks või selgemaks teise inimese diagnoosimise ja ravitsemise võtted.

Info saadetakse soovijatele emaili teel, samuti saate seda vaadata siit

Vastavalt inimeste soovile alustame ka ühe päevaste talviste kursustega. Kursused algavad jaanuari keskpaigast. Toimuvad laupäeviti, täpsemat ajakava saate näha siit


Juhul kui oleksite sellistest kursustest huvitatud saatke oma kontaktid palun e-posti aadressile koolitus@vasmann.ee, et Teiega oleks hiljem võimalik ühendust võtta.Viited: