Pöördun teie kui sensitiivi poole murega: minu naine suhtleb juba kuu aega internetis ühe härrasmehega. Tagasi

(küsimus jätkub) Peale seda on ta lausa teiseks inimeseks muutunud: on täiesti enese sisse pöördunud, räägib uuest maailmavaatest, mida nimetatud härrasmees talle kinkinud on. Ning teda kisub lausa füüsiliselt tolle isiku juurde. Tahan sellega seoses teada: kas võib olla tegu miskitpidi psühholoogilise mõjutamisega neti kaudu (minu naine pole temaga kohtunud silmast silma)?

Selline meetod on viimase aja levinumaid meetodeid purustada kaaskodanike eraelu, musta maagia võtete abil mõjutatakse oma ohvrit ja selle inimese mõtlemine muutub sõltuvaks tema mõjutaja omast ja seoses sellega ka muutub see ohver ebakindlaks.

Selle töö jaoks kasutatakse erinevaid meetodeid, loetleksin mõningaid nendest, ehk tunnete ära mõne ja sel juhul saate ka mõne pidepunkti, kuidas edasi talitleda

  1. ohvrile saadetakse mingeid muusika või pildi faile, kuhu on eelnevalt peale loetud nn. Loits, kuulates seda langeb see inimene tahtmatult selle loitsu mõju alla ja allub ka sellele mõjutusele, mida käesolev loits sisaldab.
  2. Kasutatakse nn. fantoomkuju efekti ja kasutatakse pahaaimamatu inimese usaldust ja nime ning sünniaega teades, moodustatakse selle ohvri fantoomkuju ja mõjutatakse seda vastavalt vajadusele, samuti on ka võimalik mõjutada teist inimest olles selle inimesega ühenduses online kaudu, sel juhul on ohver äraseletatult õnnelik, kui ta oma piinajaga kohtub ja ei ole suuteline endale aru andma, mis tegelikult toimub.
  3. Viimase võimalusena kasutatakse alati algul mõjutamist kaudsete vahenditega ja hiljem pannakse nn. pitser oma tööle kohtudes oma pahaaimamatu ohvriga ja seejärel on ka see ohver paratamatult kadunud.

Selle jutu lõpetuseks oleks selline soovitus, et kui on juba tekkinud kahtlus sellisel pinnal, tuleks minna mingi erapooletu sensitiivi või nõia juurde ja lasta see inimene üle vaadata ja ka kindlasti kõik mõjutused koheselt maha raiuda, mida enam see inimene mõjutuse all on, seda rohkem suudab mõjutaja sööbida oma ohvri lümfiteedesse, mis on infokandjad mingis mõttes ja seda raskem oleks seda sealt pärast kätte ka saada ja seda valulikum on see hiljem.