Öösiti kui magan või varahommikul tekib moment kui olen üleval kuid: liigutada ei saa, häält teha ei saa, on kohutav õhupuudus. Tagasi

Mul on mure...Öösiti kui magan või varahommikul tekib moment kui olen üleval kuid: liigutada ei saa, häält teha ei saa, on kohutav õhupuudus. Mind valdab tunne, et suren... kohe... 2sek pärast... olen selles 100% kindel... kuid siis võtan kokku kogu oma jõuvarud ja üritan endast välja pigistada kasvõi mingi häälitsuse, et keegi kuuleks mind... keegi raputaks mind... See on täielik õudus. Olen X-aastane ja ei taha veel surra... on perioode kui ma lausa kardan magamaminekut.
Olen ma lollakas või? Mis minuga toimub? Kas on võimalik kuidagi see õudus lõpetada?

Vastus Teile on väga lihtne, Teid piinab maakeeli luupainaja ehk biovampiir uue nime järgi, see tuleks Teil pealt maha võtta. Õnneks biovampiir just surma ei too või kui toob, siis see peab olema juba pikki aastaid peal olnud.
Sellest lahtisaamiseks tuleks Teil pöörduda mõne sensitiivi või ravitseja poole, kes selle õuduse Teilt lihtsalt ma võtaks, tegelikult see protseduur võtab vaid loetuid minuteid ja oletegi jälle vaba sellest murest.