Sain tuttavaks ühe mehega aga tuleb välja et ta on hull... Tagasi

Sain tuttavaks ühe mehega aga tuleb välja et ta on hull. Ta tarbis palju narkootikume et "targaks saada", siis elas läbi mingi "kogemuse” ja läks hulluks, oli hullumajas ka. Ta arvab, et teab kõike Jumalast, tulevikust ja armastusest. Tal diagnoositi psühhoos ja reaalsusetaju kadumine. Sellest ajast peale pommitab ta mind kirjadega ja asi on väljunud kontrolli alt: ta usub, et see mida ta mõtleb muutub reaalsuseks ja et mina olen tema jaoks "ette nähtud". Et ärgu ma üldse punnigu vastu, tema teab et see nagunii nii läheb ja seda ei saa mitte keegi muuta jne.jne.jne. Ta on täiesti veendunud selles, et mina olengi ta hingesugulane, et meid ootab ees perekond ja õnnelik elu. Kirjutasin, et palun jäta meid kõiki rahule, aga ta saab igast vastusest ainult innustust juurde.
Ta sõbrad on ka öelnud, et ega muuga ta ei tegele ja kellegi teisega ei suhtle, mina olen ta ainus kinnisidee ja ta elab selle unistuse nimel. Palun ütle mida ma saan teha et pääseda tema hullumeelse huvi poolt tulevate tagajärgede eest!

Võta jämedat soola paremasse kätte ja istu kuhugile rahulikku kohta maha, siis pane silmad kinni ja kujutle, et see inimene tuli ka sinna, palu tal lahkuda ja siis sõnadega ja nii sa kaod minu elust, viska talle see jämesool järgi, nüüd kutsu endas esile see tunne, et ta tõesti lahkus, tee silmad lahti ja ole rahulik, põhimõtteliselt peaks see nii ka sündima.